26 Temmuz 2012 Perşembe

BAĞIMSIZ KÜRDİSTAN KURULDU...İYİ UYKULAR CANIM TÜRKİYEM...
BAĞIMSIZ KÜRDİSTAN KURULDU...İYİ UYKULAR CANIM TÜRKİYEM...

BOP….Böyle bir plan yok ve biz eşbaşkanı değiliz diye halen direten var mı bilmiyorum ancak plan tıkır tıkır işliyor.Irak,Tunus,Mısır,Libya ve son olarak Suriye ardından İran ‘’demokrasi’’ ile tanıştı -tanışacak.!!
Suriye konusunda ‘’özgür bağımsız tarafsız ‘’!! haber yapan basınımız Suriye’de olan olayları kamuoyuna aktarılmasında yalan haberlere yer vererek bariz savaş çığırtkanlığı yaptı.Boşbakanımızda hergün esip gürlüyordu Suriye’ye. Çünkü sırtını sıvazlayan kişi sayısı çok.Uçağımız düşürüldü aynı İSRAİL ile MARMARA Gemisi baskınında yaşanan diplomasi rezaleti gibi buda unutturulmaya çalışılıyor..
Suriye konusunda detaylar çok fazla ama işin özeti BOP devam ediyor RTE de yağdanlık ve taşeronluğuna devam ediyor.Ancak son günlerde hesapta olmayan ve AKP ye ağababaları tarafından bildirilmeyen olaylar yaşanmaya başladı..
Suriye’de Yaşanan olaylar Türk basınında an be an haber olur. Öyle ki neredeyse tüm haber bültenleri Suriye'deki gelişmelerle yayına başlıyor.
Ancak biri hariç.
Suriye'deki Kürtler'in yoğun olarak yaşadığı bölgelerde son günlerde "Özerk Kürdistan" ilan edildi. 19 Temmuz'da Kobani'de, 20 Temmuz'da Afrin'de ve Cinderes'te, 21 Temmuz'da Derik'te Kürt isyancılar devlet kurumlarını ele geçirdi, kendi bayraklarını çekti. "Halk Savunma Birlikleri" adıyla kurulan Kürt Silahlı Güçleri bölgede yeni polis gücü olarak konumlandı.
Kürt silahlı gruplarının feodal örgütü TEV-DEM (Demokratik Toplum Hareketi) Suriye'nin son günlerde yaşadığı gelişmelere cevaben bölgede "Özerk Kürdistan" kurulduğunu açıkladı. Özerk yapının kuruluşu Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde kutlandı.
Bu önemli gelişmeler Türk basınında bir- iki cılız haber dışında yer bulamadı.
Boşbakanımız yada Boşişler sorumlusu Veziri Azam Ahmet DAVUTOĞLU’nu gördünüzmü hiç? Konu ile ilgili bir açıklama?
Bağımsız Kürdistan Türkiye Irak Suriye de temelleri atıldı son olarak İran cephesi kaldı. Türkiye’nin doğusu ve güneydoğusu İran parçalandığı zaman bu projeye dahil olacak. Sadece ULUS ve MİLLET kavramı istemeyen İSLAMİ rejimi isteyen AKP sayesinde yüzbinlerce şehit kanı ile sulanmış aziz vatan hergün gözlerimizin önünde parsel parsel gidiyor..

Duyamadım ? Fenerbahçe birini mi almış ? Pargalı ölmüşmü? Cemile Aliye dönmüş mü ? Feriha bitmiş mi? Akasya durağımı ?

İYİ UYKULAR TÜRKİYEM…

1 yorum:

 1. Bir, iki ulusalcı, Atatürkçü, AKP ve türevlerine SATILMAMIŞ, gazete hariç o basın neyi gördü ki, bunu görsün Buroç kardeş?

  Aydınlık bunları en iyi anlatan gazete...
  Büyük Ortadoğu Projesi tıkır tıkır işliyor
  68 general, amiral, 300 subay niye 'darbeci' 'fuhuşçu' 'casusluk yapacaktı!' gibi şerefleriyle oynanarak cezaevlerine atıldı?
  BOP planına ENGEL OLACAK KİŞİLERİ BERTARAF ETMELERİ GEREKİYORDU. Şu andaki ordu akp nin ordusu Atatürk'ün değil.

  Atatürk düşmanları, cumhuriyet düşmanları, laiklik düşmanları, asker düşmanları ve pkk'lılar zil takıp oynuyorlar...

  BOP eşbaşkanı Tayyip ya ben sayfamda yazmıştım..kendi ağzından videolarla,
  antiyobaz ve antiakepe facebook sayfasında da
  cumhurbaşkanı Gül'ü tanıtan bir yazı var
  Sen biliyorsundur zaten de, sayfana gelip bilmeyen okurlar da görürler diye linkini veriyorum:

  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=352074071533842&set=a.343296802411569.77116.343288799079036&type=1&theater

  YanıtlaSil