14 Haziran 2012 Perşembe

Ne Başlığı Ya!!!

       Son haftaların en ateşli tartışması "kürtaj" ek olarak şimdi o çok sayın bakanların ve BOP'un bölgesel başkanı Erdoğan Türkçe Olimpiyatlarından da prim kazanma peşinde... Hoş Türkçe Olimpiyatları devletin bize göre açık ama göremeyenler için gizli düşmanı Gülen Cemaatinin reklamından başka bir halt değildir ama neyse. Zaten Bu yıl ki Türkçe olimpiyatlarının tanıtım şarkısı ilginç Masonların ideası olan yeni dünya düzenini biliyorsunuzdur. İşte bu yıl ki olimpiyat şarkısı "Yeni Bir Dünya" isimli bir şarkı... Ayrıca Olimpiyatların yapıldığı bir ilimizde Sahne arkasında ki tanıtım afişlerinin olduğu yerde de siyonizm sembollerinden biri olan primat ve tek göz simgesi var... 
       Bunların tesadüfle alakası yok, hadi diyelim ki yeni bir dünya şarkısı neyse olsun ya siyonizm sembolü?? Bu nasıl açıklanır ya da açıklarlar mı? Ya da kimlerin dikkatini çekti? 
      Akebe bu işin neresinde? Bakanbaş bir konuşmasında diyor ki ırk din ayrımı yapmıyoruz!!! Bak hele hristiyan ve yahudiler islamiyete karşı savaş açmışken biz onlara aman kardeşiz biz mi diyeceğiz yani... E hani sizz dindar bir parti idiniz.. 
      Açın gözünüzü kardeşim her şey din demek değildir. Unutmayın ki özgürlüğünüz yoksa dininiz de olmaz, dilinizde olmaz, milliyetiniz de olmaz....

3 yorum:

 1. Günaydın buroç..
  ''Açın gözünüzü kardeşim her şey din demek değildir. Unutmayın ki özgürlüğünüz yoksa dininiz de olmaz, dilinizde olmaz, milliyetiniz de olmaz....'' Herşeyi bu kısacık yazında ve paragrafında okadar güzel özetlemişsinki.. Bu nun üzerine fikir beyan etmek istemiyorum.. Sadece teşekkür ediyorum..Esenkal..

  YanıtlaSil
 2. ''Açın gözünüzü kardeşim her şey din demek değildir. Unutmayın ki özgürlüğünüz yoksa dininiz de olmaz, dilinizde olmaz, milliyetiniz de olmaz....''

  Bugün,Dün ve Yarın senin gördüğün ya da göremeyeceğin, yapabileceğin ya da tahmin edemeyeceğin, içinde bulunduğun evren ve senin dışındakiler herşey Allah'ındır.Sen kalkıp hala herşeyde din yok bilmemne.

  "Allah O'dur ki, gökleri direksiz yükseltti, onu görüyorsunuz, sonra arş üzerine istiva etti, güneşi ve ayı emrine boyun eğdirdi. Her biri belli bir vakte kadar akar gider. Bütün işleri O yönetiyor. Âyetleri O açıklıyor ki, Rabbinizin huzuruna çıkacağınızı iyi bilesiniz.(RA'D/2)"

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. adsız isimli vatandaş öncelikle Allah'ın kudretini ve bizlerin ona ne derece de muhtaç olduğumuzu senin kadar iyi biliyorum bunu bilmeni isterim... Şimdi şöyle düşün ırakta camiler bombalandı orada ki dindar kesim sesini çıkaramadı, kuranı kerim yakıldı kimse sesini çıkaramadı, bilmem hangi ülkede secdeye kapanmış bir müslüman üzerine sırayla hıristiyan bir papaz ve yahudi bir haham heykeli yerleştirilmiş müslüman milletimiz sesini çıkaramadı bunlara benzer nice örnekler mevcut bugün diyarbakırda hiristiyan misyonerler cirit atar olmuş müslümanlıktan hıristiyanlığa geçen gençlerin sayısı bi hayli fazla... Bugün Irakta özgürlük olsaydı camiler bombalanmaz minareler kurşunlanmaz kuranı kerimler yakılmazdı... sen bugün dini vecibelerini sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsan bu özgürlüğün sayesindedir... camiye gidip ibadetini yapabiliyorsan bu özgürlüğün sayesindedir... Sen yazımı iyice çözümleyemediğin besbelli ki bu ülkede yıllardan beri din sömürüldü ve senin gibiler bunu bir türlü kavrayamadı... Bu yüzden de sömürülmeye devam edeceksiniz... Benim gibi düşünenleri de böyle saçma sapan bir şekilde yorumlar yapacak, hatta hakkımızda farklı düşüncelere kapılacaksınız... Senin mantığın ve vicdanın kabul ediyor olabilir bu din sömürüsünü ancak benim ki kabul etmiyor ve etmeyecektir... Son olarak birazcık cesaretin olsaydı ismini yazardın demek ki o cesarette yok ne diyelim adsız adını öğrendiğin gün gel de bu konuda senle kafa patlatalım :)))

   Sil